Minimalistyczna toaletka / Domowe inspiracje

toaletka

W miniony weekend skończyliśmy odnawiać nasze stare biurko, które od dziś posłuży mi jako moja minimalistyczna toaletka /biurko. Przestrzeń dookoła zapewne jeszcze się zmieni, ale jestem tak podekscytowana całym przedsięwzięciem, że już dziś chciałam pokazać wam pierwsze efekty naszej pracy.

Na początku planowaliśmy po prostu kupić jakiś stół lub biurko, które byłoby w miarę wielofunkcyjne. Jednak im dłużej trwały poszukiwania idealnego mebla, tym bardziej było mi szkoda na niego pieniędzy. Razem z K jesteśmy wręcz maniakami oszczędzania. Mamy dużo marzeń i planów, które chcemy jak najszybciej zrealizować. Oboje uważamy, że jeśli można coś odnowić małym kosztem, to należy to zrobić. I tak też postąpiliśmy z naszym starym biurkiem. Poniżej przedstawiam efekt, jak ze starego biurka i resztek farby wyczarowaliśmy niemal nowy mebel!

toaletka

Usunęliśmy jedną szufladę oraz szafkę, a całość przemalowaliśmy na biało. Wszystko po to, aby zyskać więcej światła i przestrzeni w naszej małej sypialni. Dodatki oraz uchwyt do szuflady kupiliśmy w IKEA. I był to swoją drogą jedyny zakup, jaki poczyniliśmy, bo farba stała już w naszej piwnicy. I voila!

minimalistyczna toaletka

minimalistyczna toaletka

toaletka

kwiaty

minimalistyczna toaletka

kosmetyki

toaletka

Jak Wam się podoba moja minimalistyczna toaletka? Jestem bardzo ciekawa, jak to wygląda u was, kupujecie nowe czy odnawiacie stare meble? Koniecznie dajcie mi znać.

Buziak!


Zobacz także: Porządki w szafie.