Jak być pewną siebie kobietą?

kobieta
„Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn. Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się, gdy chce krzyczeć, śpiewa, gdy chce się jej płakać, płacze, gdy się cieszy i śmieje, gdy się boi. (…) Mimo przeciwności losu znajduje w sobie siłę, by żyć dalej, wie, że pocałunek i przytulenie mogą uleczyć złamane serce. Ma tylko jedną wadę… zapomina ile jest warta.” – Anna Górska

Bądź dla siebie dobra

Sama wiesz najlepiej, jak wiele potrafisz z siebie dać, szczególnie wtedy, gdy musisz. Problemy w pracy, chore dziecko i do tego jeszcze kłótnia z partnerem o spłatę kredytu. Pewnie nie raz, nie dwa myślałaś, że już nie dasz rady, że jesteś wykończona i wszystko Cię przerasta. By później, ostatkiem sił, podnieść się i pójść dalej. W każdej z nas drzemie ukryta moc! Jesteśmy silne, piękne i wartościowe. Dlatego szczerze uśmiechnij się do siebie i nigdy nie zapominaj kim jesteś. Zawalcz o swoje marzenia, żyj świadomie. Jesteś dość silna, by osiągnąć cel. Ja w Ciebie wierzę!

Kobieta kobiecie człowiekiem

Nawet najcudowniejszy mężczyzna nie zrozumie kobiety tak dobrze, jak druga kobieta. Dlatego nie rzucajmy sobie kłód pod nogi, wspierajmy się i bądźmy dla siebie dobre. Na świecie dzieje się dość źle i bez tego, abyśmy dokładały sobie zmartwień. Jednoczmy się, uśmiechajmy się szczerze do siebie. Nie rzadko jeden szczery komplement czy nawet uśmiech polepszył mój dzień. Może spróbujesz podarować innym to samo? Ja przekonałam się, że to równie cudowne uczucie! Serdeczność i wsparcie nie kosztują wiele, a dla drugiej osoby mogą być najcenniejszym darem.

Kobieta, która uśmiechem zmienia świat

Nie narzekaj i nie utrudniaj życia sobie i innym. Użyj swojej siły, by spełnić marzenia. Postaraj się być otwarta i serdeczna dla innych. Podanie komuś pomocnej dłoni czy pogratulowanie sukcesu nie sprawi, że sama będziesz mieć mniej. To wszystko wróci do Ciebie z nawiązką! Uśmiechem, dobrocią i serdecznością możesz zmienić nie tylko czyjeś życie, ale również własne.

Kobieto! Tkwi w Tobie ogromna siła, dzięki które możesz zmienić świat. Tylko nie zapomnij, jak wiele jesteś warta!

Buziak