Kanały na YouTube, które musisz sprawdzić!

Kanały na YouTube

Bez uroczych wstępów zapraszam Was do zapoznania się z moimi youtubowymi perełkami! Te dziewczyny doradzą jak najlepsze przyjaciółki, podzielą się swoją wiedzą i niebywale umilą czas.
Oto kanały na YouTube, które koniecznie musisz sprawdzić. 😉

Tu Okuniewska

Obowiązkowa lektura każdej kobiety. Każdej! I nawet nie kobiety, ale o tym dowiecie się, gdy tylko klikniecie i zapoznacie się z kanałem Asi. Podcast „Ja i moje przyjaciółki idiotki” poprawi Ci humor w najmroczniejszy dzień, nauczy Cię jak nie być łatwowierną i bezbronną, a przede wszystkim udowodni Ci, że każda z nas ma w swoim prywatnym archiwum brzydkie sekreciki, o których nie lubi mówić.

Kasia Gandor

Biotechnolożka, która nim się obejrzysz w przyprowadzi Cię w świat nauki, kultury i faktów. Na tym kanale nie ma miejsca na plotki, każda informacja jest weryfikowana w rzetelnych źródłach. Dowiedź się więc, czy rośliny antysmogowe w działają, dlaczego jeszcze nie ma leku na raka i czy naturalne zawsze jest lepsze a kolagen pomaga na zmarszczki Zdecydowanie powinni to puszczać w tramwajach oraz metrze!

Agnieszka Mielczarek – jedz inaczej

Zastanawiasz się, co i jak jeść aby wyglądać młodo i szczupło? Pędzę z rozwiązaniem – kopiować Agnieszkę! Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości niech tylko zerknie na zdjęcia Agi 😀
Mężem Agnieszki jest znany kucharz Pascal Brodnicki, a połączenie kuchni tych dwojga to istna eksplozja smaków!

Justine Leconte officiel

Justine to francuska projektantka mody i biżuterii żyjąca w Niemczech. Na swoim kanale przybliża tajniki produkcji odzieży, uczy jak rozpoznać dobrej jakości ubrania i odpowiednio dobrać je ze sobą, wyjaśnia dlaczego francuski są niezmiennie szczupłe i tłumaczy, dlaczego Kim Kardashian jest popularna od lat. Kanał Justine to kopalnia wiedzy dla każdej z nas!

Fifty na Pol

Moje najzabawniejsze i najładniejsze „okno na Amerykę”! Kasię pewnie, każdy kojarzy z jej działalności w Japonii, tymczasem powstał także drugi kanał, na którym Kasia przybliża nam takie tematy jak m.in. życie Polonii w Stanach, zwyczaje amerykańskie a także rozprawia się z mitami, które widzieliśmy na filmach. 🙂

Aleksandra Pakuła

Savoir-vivre po polsku. Krótkie, ciekawe filmy z poradami o dobrych manierach.
Gdzie odstawić torebkę w restauracji? Jak należy się witać? Kto oddzwania, gdy połączenie zostanie zerwane? Łap tę wiedzę!

Globstory

Kanał o samotnych podróżach pięknej dziewczyny. Rzuciła pracę i zaczęła podróżować po świecie najtaniej jak potrafiła. Turcja, Chiny, Ekwador, Gambia, Hiszpania, Gruzja… Kaja to petarda, a jej kanał to kopalnia wiedzy o świecie z najpiękniejszymi ujęciami na YouTube!

Do tych kilku kanałów warto również dorzucić najfajniejsze kanały z jogą: JOGA NA YOUTUBE. 😉
Jestem bardzo ciekawa, jakie są Wasze ulubione kanały na YouTube?

  • zdjęcie pixabay.com